Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Настільні ігри та головоломки для дітей

Настільні ігри та головоломки

Багато батьків скаржаться, що сьогодні діти проводять надто багато часу з комп’ютером або смартфоном, і їх важко втягнути в інші справи, які приносять їм користь. Чудовий спосіб повернути дитину у реальний світ — купити захоплюючі настільні ігри та головоломки.

Немає нічого кращого, ніж проводити час у колі сім’ї чи друзів за веселу гру. Таке проведення часу може заманити дітей і дорослих на багато годин, що не лише приємно, але й корисно. Саме тому в інтернет-гіпермаркаті іграшки Gummy зібрані найкращі колекції різноманітних ігор.

На сторінках крамниці Gummy можна купити:

  • Цікаві та інтелектуальні настільні ігри для цілої сім'ї: Монополія, Ерудит, Менеджер, Дженґа, різноманітні вікторини, блукали, стратегії різної тематики і рівня складності.
  • Класичні настільні ігри: шахи, шашки, нарди, доміно;
  • Величезний вибір дерев'яних, дротових і класичних головоломок, таких як кубик Рубіка, змійка, 3D головоломка лабіринт;
  • Незвичайні головоломки на шестернях Gear Cube, булева куля;
  • Всі різновиди пазлів: пазли-картки різного рівня складності, дерев'яні, гумові пазли-грашки Marioinex, 3D пазли;
  • Наукові ігри та експерименти — ідеальний спосіб задовольнити вроджену цікавість дітей, познайомити їх у ігровій формі з основами фізики, хімії та інших наук;
  • Найкращі навчальні ігри для дітей різного віку.

Обчислювати всі настільні ігри та головоломки, які можна купити в інтернет-магазині Gummy, дуже складно. Рекомендуємо звернутися до розділу, який вас цікавить, і ознайомитися з асортиментом. Кожен товар має детальний опис правил, рекомендованого віком і можливою кількістю гравців. Якщо у вас виникнуть запитання, зверніться до наших консультантів, які з радістю допоможуть вам знайти найкращу та найзахопливішу гру.

Вгору