Загальні умови

Відправлення формуються щодня крім вихідних та святкових днів. Доставка проводиться по всій території України, крім тимчасово окупованих територій. Вартість доставки залежить від перевізника, типу доставки, пункту призначення, об'ємної ваги товару та його вартості. Також Ви можете уточнити вартість доставки у менеджера магазину. Для отримання товару Ви повинні пред'явити документ, що підтверджує особу, сплатити доставку товару та супутні послуги перевізника згідно з тарифами.

Нова Пошта

Відправлення відбуваються щоденно крім вихідних і святкових днів. Терміни доставки залежать від пункту призначення та становлять від 1 до 3 календарних днів. Можуть бути виключення для певних видів крупногабаритної продукції.

Укрпошта

Відправлення відбуваються 2-3 рази на тиждень крім вихідних і святкових днів. Терміни доставки залежать від пункту призначення та становлять від 1 до 7 днів. Можуть бути виключення для певних видів крупногабаритної продукції. Даний тип доставки доступний не для всього асортименту товарів

Довантаження

Використовується тільки для дуже об'ємних відправлень з ціллю економії витрат на доставку. Терміни та вартість пропонуються менеджером в індивідуальному порядку.