Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб-Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Товари для творчості

Набори для творчості

Відірвати дітей від телефонів та планшетів стає дедалі важче. Щоб досягти цього без зайвих нервів, батьки повинні запропонувати захоплююче заняття. В інтернет-магазині Gummy можна купити різноманітні набори для творчості, які обов'язково привернуть увагу дитини, дозволять цікаво та з користю проводити вільний час, а надалі можуть стати його улюбленим хобі.

Творчі набори для малюків

Для дітлахів 2-3 років є багато наборів, за допомогою яких батьки можуть займатися раннім розвитком дітей. Малюкам можна купити пальчикові та багаторазові водні розмальовки, легкий магічний пластилін, тісто для ліплення, кінетичний пісок. Також діткам буде цікаво створювати гарні картини з піску або розфарбовувати фігурні гіпсові відбитки.

Найпопулярніші творчі набори для дівчаток

Зазвичай дівчата процвітають у малюванні, прикрасі предметів та рукоділлі. Для юних художниць можна купити набори розпису по дереву чи полотну, оксамитові розмальовки, дитячі розмальовки. Якщо потрібно щось складніше, зверніть увагу на картини за номерами, алмазну мозаїку чи гравюри.

Кожна дівчинка любить прикраси, зробити які вона може сама за допомогою наборів намистин для створення прикрас, брелків, плетіння фенечок з муліне. Для тих, хто любить вишивати, у нас знайдуться різноманітні комплекти для вишивки та шаблони для ниткографії.

Творчі набори для хлопчиків

Хлопчики зазвичай не захоплюються рукоділлям, але й для них у нас знайдуться чудові творчі ігри. Замість стандартного конструктора купіть синові 3D ручку і ви будете здивовані, скільки цікавих речей він зможе створити. Також кожного хлопчика, безперечно, порадують розписні конструктори, набори для випилювання та випалювання, карбування.

Насправді набори для творчості, − це розвага як для дітей, але й дорослих. Просто подумайте, з яким матеріалом вам буде приємніше працювати, і які речі давно мріяли створити, і ви напевно знайдете на сайті Gummy щось для себе.

Вгору